Cramo E-laube Elektrotherm Silveston Grand Rose Javicar Klotoid Kuressaare Ehitus Eesti Kultuurkapital Kuuper Metskond Saaremaa Lihatööstus Saaremaa Spordiliit S-Link Suure Töllu Puhkeküla Spordikool Tesman

Kuressaare Karikaturniir

Paremusjärjestus aastal 2017:

Mehed:                                                              

  1. KK Ribi
  2. Tesman
  3. Cramo                                          
  4. Vennad Dahl
  5. Piiter
  6. Parim Enne
  7. BC Stopini
  8. Vesse

Naised:

  1. Sungate
  2. Võtaks Ära
  3. Tartu
  4. Sibatigu
  5. Paikuse
  6. Tukums
  7. Hiiumaa Askus
  8. Pallikava

KK Ribi meeskond mängis koosseisus: Raoul Suurorg, Andrus Renter, Tarmo Areng, Elmo Kaart, Toomas Liivak, Kuno Toming, Märt Rebane

Tesman - Riivo Allik, Kristjan Leedo, Argo Klemmer, Tõnis Leppik, Neeme Truumees, Toomas Jalakas, Kristjan Koppel, Lembit Soe, Marco Kesküll.

Cramo - Ott Põldsaar, Tarmo Kalamats, Peedu Pedaru, Villu Vackermann, Harri Drell, Jaak Lill, Aivar Toomiste, Margus Meitus, Ivo Saksakulm, Indre Koort, Janek Ruusmere, Eero Leisna, Tiit Paalberg

Turniiri parimaks mängijaks meeste hulgas valiti Raoul Suurorg (KK Ribi)

 

SUNGATE  mängis koosseisus: Elina Kivivare, Ele Saarem, Olga Didõk, Kai Puumets, Kristel Suurorg, Katrin Olmari, Dace Ribina

VÕTAKS ÄRA - Monica Vood, Annely Peiker, Piret Kask, Marjot Randrüüt, Tuuli Räim, Irina Kelder

TARTU - Piret Kaljagin, Sheila Kodanik, Laina, Liisu, Katrin

Turniiri parimaks naismängijaks tunnistati  Elina Kivivare (SUNGATE)

 

MTÜ Saaremaa Korvpall



Paremusjärjestus aastal 2016:

Mehed:                                                               

  1. KK Ribi
  2. Tesman
  3. Parim Enne                                             
  4. Haapsalu
  5. Piiter
  6. Cramo
  7. Vesse
  8. Vennad Dahl
  9. BC Stopini

Naised:

  1. Sungate
  2. Võtaks Ära
  3. Tukums
  4. Paikuse
  5. Tark Ei Torma
  6. SibaTigu
  7. Hiiumaa Askus
  8. Pallikava

KK Ribi meeskond mängis koosseisus: Raul Suurorg, Andrus Renter, Tarmo Areng, Elmo Kaart, Toomas Liivak, Priit Punga, Allan Mägi, Kuno Toming

Tesman - Riivo Allik, Kristjan Leedo, Argo Klemmer, Tõnis Leppik, Neeme Truumees, Toomas Jalakas, Kristjan Koppel, Lembit Soe ja Antti Aru

Parim Enne - Kastein  Margus, Liplik Andre, Pihlak Erik, Proos Kalle, Urmas Luure, Aulik Sven, Kangur Andres

Turniiri parimaks mängijaks meeste hulgas valiti Argo Klemmer (Tesman)

 

SUNGATE  mängis koosseisus: Elina Kivivare, Ele Saarem, Olga Didõk, Kai Puumets, Kristel Suurorg, Kai Lass, Katrin Olmari

VÕTAKS ÄRA - Heva Link, Irina Kelder, Annely Peikel, Tuuli Räim, Piret Kask, Aivi Karu, Marjot Randrüüt, Sigrid Sirge

TUKUMS - Agita Roķe, Inese Pakere, Vēsma Kaņepe, Sanita Netlausa, Laila  Lagzdiņa, Daiga  Sarkane, Guna    Horelika, Eva Zīvarte, Sandra  Briede, Inese Tīse-Goda

Turniiri parimaks naismängijaks tunnistati  Olga Didõk (SUNGATE)

 

MTÜ Saaremaa Korvpall



Paremusjärjestus aastal 2015:

Mehed:                                                                   

  1. KK Ribi  
  2. CRAMO
  3. Tesman                                                  
  4. BC Stopini
  5. Parim Enne
  6. Vennad Dahl
  7. Vesse

Naised:

  1. Sungate
  2. Tark Ei Torma
  3. Tartu vald
  4. Võtaks Ära
  5. SibaTigu
  6. Paikuse
  7. Tukums
  8. Hiiumaa Askus
  9. Pallikava

KK Ribi meeskond mängis koosseisus: Raul Suurorg, Indrek Leppik, Kuno Toming, Elmo Kaart, Allan Mägi, Tarmo Areng

CRAMO - Jaak Lill, Teet Lill, Sergei Babenko, Aivar Toomiste, Harri Drell, Villu Vackermann, Margus Meitus, Eero Leisna, Rait Mõtsmees.

Tesman - Riivo Allik, Kristjan Leedo, Marko Nelis, Argo Klemmer, Tõnis Leppik, Neeme Truumees, Toomas Jalakas, Margus Pundi

Turniiri parimaks mängijaks meeste hulgas valiti Aivar Toomiste (CRAMO)

 

SUNGATE  mängis koosseisus: Elina Kivivare, Ele Saarem, Katrin Olmari, Kai Lass, Kristel Suurorg, Kai Puumets, Olga Didõk.

Tark Ei Torma - Katrin Aava, Piret Jahilo, Juta Jahilo, Epp Jürme, Kai Jürme, Ülle Järv, Ulla Järv

Tartu vald - Sirje Kikas, Mare Krutta, Helina Esnar, Piret Kaljagin, Miia Sulg, Tiina Tamm,

Turniiri parimaks naismängijaks tunnistati  Kai Lass (SUNGATE)

 

MTÜ Saaremaa Korvpall



Paremusjärjestus aastal 2014:

Mehed:                                                                    

  1. KK Ribi   
  2. Haapsalu Muda
  3. Pärnu KK                                                     
  4. Parim Enne
  5. Vesse
  6. Tesman
  7. CRAMO 
  8. Vennad Dahl

Naised:

  1. Sungate
  2. SibaTigu
  3. Tartu vald
  4. Võtaks Ära
  5. Tark Ei Torma
  6. Paikuse
  7. Hiiumaa Askus
  8. Tukums

KK Ribi meeskond mängis koosseisus: Priit Lokutshievski, Raul Suurorg, Priit Punga, Priit Saaron, Andrus Renter, Toomas Liivak, Indrek Leppik, Andreas Kaasik, Elmo Kaart,

Turniiri parimaks mängijaks meeste hulgas valiti Priit Lokutshievski (KK Ribi)

SUNGATE  mängis koosseisus: Elina Kivivare, Ele Saarem, Katrin Olmari, Kai Lass, Kristel Suurorg, Kai Puumets, Olga Didõk, Ester Hermet

Turniiri parimaks naismängijaks tunnistati Kristel Suurorg (SUNGATE)

 

Kohtumiseni aastal 2015!

MTÜ Saaremaa Korvpall



Paremusjärjestus aastal 2013:

Mehed:                                                                     

  1. CRAMO        
  2. BC Stopini
  3. PMKL / Pärnu KK                                                      
  4. Tesman
  5. Vennad Dahl
  6. Haapsalu Muda
  7. Parim Enne
  8. Vesse

Naised:

  1. Sungate
  2. SibaTar
  3. Tartu vald
  4. Võtaks Ära
  5. Tark Ei Torma
  6. Tukums
  7. Hiiumaa Askus
  8. Paikuse

CRAMO meeskond mängis koosseisus: Sergei Babenko, Harri Drell, Ivo Saksakulm, Aivar Toomiste, Toomas Linamäe, Villu Vackerman, Margus Meitus, Eero Leisna, Teet Lill, Jaak Lill. Treener Rait Mõtsmees

Turniiri parimaks mängijaks meeste hulgas valiti Oskars Silavs (BC STOPINI)

SUNGATE  mängis koosseisus: Elina Kivivare, Ele Saarem, Katrin Olmari, Kai Lass, Kristel Suurorg, Kai Puumets, Anneli Põldsam, Olga Didõk

Turniiri parimaks naismängijaks tunnistati Katrin Olmari (SUNGATE)

 

Kohtumiseni aastal 2014!

MTÜ Saaremaa Korvpall



Paremusjärjestus aastal 2012:

Mehed:                                                                       

  1. CRAMO          
  2. Tesman
  3. Haapsalu Muda                                                            
  4. Parim Enne
  5. Vesse
  6. Vennad Dahl
  7. BC Stopini
  8. PMKL / Pärnu KK

Naised:

  1. Tartu vald
  2. Sungate
  3. Sibatigu
  4. Tark Ei Torma
  5. Võtaks Ära
  6. Paikuse
  7. Tukums
  8. Hiiumaa Askus

CRAMO meeskond mängis koosseisus: Sergei Babenko, Harri Drell, Peedu Pedaru, Toomas Linamäe, Villu Vackerman, Margus Meitus, Eero Leisna, Teet Lill, Jaak Lill.

Turniiri parimaks mängijaks meeste hulgas valiti Jaak Lill (CRAMO)

TARTU VALD mängis koosseisus: Pille Tali, Piret Kaljagin, Helbe Erkmaa, Annika Rüütli, Helina Esnar, Tiina Tamm

Turniiri parima naismängija tiitel otsutati anda Pille Talile (Tartu vald)

 

Kohtumiseni aastal 2013!

MTÜ Saaremaa Korvpall



Paremusjärjestus aastal 2011:

Mehed:                                                                  

  1. Parim Enne                                               
  2. Pärnu KK/PMKL                                        
  3. Haapsalu Muda                                          
  4. Tesman                                                      
  5. BC Stopini                                                  
  6. Vennad Dahl/Whirlpool                             
  7. Cramo
  8. Vesse

Naised

  1. Sungate
  2. Sibatigu
  3. Võtaks Ära
  4. Sidni
  5. Tukums Piens
  6. Hiiumaa Askus

Kokku osales meeste ja naiste arvestuses 14 võistkonda.

Meeste turniiril mängiti kahes neljases alagrupis. A-grupis võidutses Pärnu KK/PMKL ja B-grupis kõik vastased alistanud Parim Enne (Tallinn). Nende omavahelises finaalkohtumises oli kindlalt parem Parim Enne, kelle võidunumbriteks jäid 28:14.

Kolmanda-neljanda koha duellis kaotas kohalik Tesmani meeskond Haapsalu Muda esindusele 26:30.

Meeste turniiri parimaks mängijaks tunnistati Margus Kastein (Parim Enne). Võidukas Parim Enne mängis koosseisus Priit Teniste, Toomas Ausmees, Margus Kastein, Kalle Proos, Alar Sõnajalg, Erik Pihlak, Aivar Aguraiuja, Sven Aulik ja Sven Mänd.

Naiste arvestuses mängiti samuti kahes alagrupis. A-grupi võitis Sungate (Tallinn) ja B-grupi Sibatigu (Rapla). Finaalis jäi nende naiskondade duellis peale Sungate 20:15.

Naiste turniiri parimaks mängijaks valiti Kai Lass (Sungate).

Võitjanaiskond mängis koosseisus Elina Kivivare, Olga Didõk, Iiris Peets, Kai Puumets, Kristel Põld, Kai Lass, Ülle-Ella Tõnnis, Katrin Olmaru ja Ele Saarem.

MTÜ Saaremaa Korvpall



Kuressaare Linna Karikaturniir korvpallis on igal aastal novembrikuus toimuv korvpalliturniir seeniorkorvpalluritele (40+). Alates aastast 2010 on turniirile kaasatud ka naiskonnad. Aastal 2010 osales turniiril 8 meeskonda ja 6 naiskonda Eestist ja Lätist. Võistlused peeti Kuressaare Spordikeskuse kolmel väljakul ja osalejaid oli kokku 120.

Lõplik paremusjärjestus aastal 2010:

Mehed   Naised
1. Pärnu KK/PMKL   1. Võtaks ära
2. Haapsalu Muda   2. Sibatigu
3. Cramo   3. Segu 7
4. Parim Enne   4. Tukums Piens
5. BC Stopini   5. Hiiumaa Askus
6. Vennad Dahl/Whirlpool   6. Saaremaa
7. Tesman      
8. Vesse      


Turniiril osales kolm meeskonda - Tesman, Vesse ja Whirlpool.

  1. Tesman
  2. Whirlpool
  3. Vesse


Turniiril osales aastal 2008 vaid kaks Saaremaa seeniorite meeskonda. Omavahel pidasid tulise mängu Tesman ja Vesse seeniorid. Võidu saavutas lisaajal meeskond Vesse. Vesse meeskonnas mängisid - Lev Kaljumäe, Allan Niils, Andrus Ehte, Enn Laanemäe, Tõnu Teder, Meelis Kaubi, Raivo Alt, Avo Tasa.

  1. Vesse
  2. Tesman

Hooaja 2007 paremusjärjestus:

  1. CRAMO
  2. Vesse
  3. Tesman
  4. Vennad Dahl
  5. AS Nynas
  6. K - Klubi

CRAMO - Teet Lill, Jaak Lill, Villu Vackermann, Eero Leisna, Toomas Linamäe, Harri Drell, K.Liiva

Vesse - Jaanus Põlluäär, Avo Tasa, Mati Mäetalu, Lev Kaljumäe, Meelis Kaubi, Enn Laanemäe, Allan Niils, Raivo Alt

Tesman - Rando Kalde, Tõnis Rihvk, Andu Lõhmus, Marco Kesküll, Toivo Armuand, Olev Õun, Toomas Silluste, Lembit Soe, Neeme Truumees

Turniiril osales kokku 9 meeskonda. Mängiti kolme alagrupis. Alagruppide võitjad kohtusid omavahel selgitamaks turniiri võitja aastal 2000.

Hooaja 2005 paremusjärjestus:

  1. Eesti Arstide Koondis
  2. PARMEK
  3. Ehitustööriist
  4. New Balance Rapla
  5. Pirita veteranid
  6. Saaremaa
  7. Eesti Korvpallikohtunike Kogu
  8. Nybit veteranid

Eesti Arstide Koondis - Urmas Sukles, Alvar Kaur, Toomas Tiik, Jaak Lill, Priit Lill, Tõnis Siir

PARMEK -

Ehitustööriist - A.Väljaots, Teet Lill, Harri Drell, Eero Lass, Jüri Leisk, E. Leisna, M.Meitus

New Balance Rapla - Vallvere, Pihlaspuu, Markus, Vald, Erm, Rais, Horn

Pirita veteranid - Urmas Algpesu, Mati Kriisa, Eiki Kadajane, Roland Volt, Tarmo Kiisk, Kalle Kalbre, Raivo Irve, Aivar Kaas, Olaf Rooba, Veiko Rohunurm

Saaremaa - Toivo Alt, Raivo Alt, Enn Laanemäe, Avo Tasa, Anton Teras, Tõnu Teder, Meelis Kaubi, Niils Allan, Kalev Kütt

Eesti Korvpallikohtunike Kogu - Jüri Below, Harri Nuka, Andres Tobi, Jüri Oinus, Matti Mettas, Aivar Palu, Atso Matsalu, Mati Proos

Nybit veteranid - H.Tõugu, V.Tõugu, Metsallik, Uuspõld, Koppel, Madalik, Tõnts, Nael, Suitslepp, Tepp

Hooaja 2004 paremusjärjestus:

  1. New Balance Rapla
  2. Kase Puhkeküla (Saaremaa)
  3. Vennad Dahl
  4. KAPA
  5. Nybit veteranid
  6. TARIM


Aasta 2003 lõplik paremusjärjestus:

  1. Kase Puhkeküla (Saaremaa)
  2. Nybit -  veteranid
  3. Vennad Dahl
  4. Kapa

Kase Puhkeküla - Jaanus Kiil, Tõnu Teder, Raivo Alt, Olev Õun, Toivo Lepp, Aare Lõhmus, Andu Lõhmus, Raimond Kannik, Avo Tasa

Nybit veteranid - Mati Metsallik, Jüri Koppel, Indrek Tepp, Heikki Tõugu, Andres Madalik, Riho Uuspõld, Jaak Tõnts, V. Tõugu

Vennad Dahl - Sarap, Volt, Järvik, Rooste, Kalbre, Kadajane

KAPA - Alar Tamkivi, Margus Aljas, Aadu Paist, Andres Kallasvee, Andres Laansoo



Hooaja 2002 paremusjärjestus:

  1. Kase Puhkeküla (Saaremaa)
  2. KAPA
  3. Nybit veteranid
  4. Vennad Dahl

Kase Puhkeküla - Enn Laanemäe, Olev Õun, Raivo Alt, Kalev Kütt, Avo Tasa, Andres Laide, Andu Lõhmus, Toivo Lepp

KAPA - Alar Tamkivi, Veiko Rohunurm, Aadu Paist, Riho Oras, Toivo Rattasepp, Ain Kerem

Nybit veteranid - Madis Metsallik, Jüri Koppel, Indrek Tepp, Heikki Tõugu, Andres Madalik, Riho Uuspõld, Jaak Tõnts, V. Tõugu

Vennad Dahl - Kadajane, Järvik, Rooste, Kalbre, Volt, Külim, Rooba, Proses



Hooaja 2001 paremusjärjestus:

  1. PARMEK
  2. Kuressaare
  3. KAPA
  4. Nybit veteranid
  5. Liihou (Soome)
  6. Vennad Dahl

PARMEK - Pruuli, Kerde, Olmre, Oja, Leisk, Urna, Ojula

Kuressaare - Enn Laanemäe, Raivo Alt, Olev Õun, Avo Tasa, Tõnu Teder, Toivo Lepp, Andres Ader, Ivar Tamm, Jaanus Kiil

KAPA - Alar Tamkivi, Aadu Paist, Tiit Randla, Toivo Rattasepp, Andres Madalik

Nybit veteranid - Tepp, H.Tõugu, V.Tõugu, Metsallik, Uuspõld, Madalik, Tõnts, Koppel

Liihou - Pohjamo, Laakso, Nurminen, Konttinen, Lainevool, Leinonen, Pelkonen, Sinikallio

Vennad Dahl - Mart Järvik, Raivo Rooste, Eiki Kadajane, Peeter Prooses, Roland Volt, Priit Lusti



Hooaja 2000 paremusjärjestus:

  1. PARMEK
  2. Saaremaa
  3. Rotary (Tallinn)
  4. KAPA
  5. Liihou (Soome)
E T K N R L P
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CramoSaaremaa SpordisõberSuure Töllu Puhkeküla

MTÜ Saaremaa Korvpall

saaremaakorvpall@gmail.com

Made by Studio Seven

oystudioseven@gmail.com

Soovid tähtsamaid uudiseid omale otse e-kirja postkasti?
Registreeri oma e-kirja aadress siin:


PS. Kui soovid oma e-kirja aadressi kustutada meie andmebaasist, siis sisesta see uuesti ülalolevasse lahtrisse ja vajuta "Registreeri.." nuppu.

Ülesse