Cramo E-laube Elektrotherm Silveston Grand Rose Javicar Klotoid Kuressaare Ehitus Eesti Kultuurkapital Kuuper Metskond Saaremaa Lihatööstus Saaremaa Spordiliit S-Link Suure Töllu Puhkeküla Spordikool Tesman

Ajalugu

See lehekülg on pühendatud Saaremaa korvpalli ajaloole.

Hooaja paremusjärjestus 2017

  1. Orissaare Träx
  2. Saare Erek
  3. Tesman
  4. Spordikool/Vesse
  5. BC Käsa

Turniiri MVP-ks valiti Aivo Laul (Orissaare Träx)

Hooaja paremusjärjestus 2016

  1. Orissaare Träx
  2. Tesman
  3. Saare Erek
  4. BC Käsa
  5. Castello
  6. BC Gild
  7. Spordikool/Vesse

Turniiri MVP-ks valiti Aivo Laul (Orissaare Träx)

 

Hooaja paremusjärjestus 2015

  1. Orissaare Rock 1
  2. Tesman
  3. Saare Erek
  4. BC Käsa
  5. BC Gild
  6. Pihtla
  7. Orissaare Rock II
  8. Spordikool/Vesse

Turniiri MVP-ks valiti Raul Koppel (Orissaare Rock 1)

Kolmepunktiviskevõistluse võitja Urmas Oja (Pihtla)  20 punkti / 30 -st

Meistrivõistluste parim vabaviskaja Kalmer Vinter (BC Käsa)  49 viset / 40 sisse  82% (põhiturniiril)

Meistrivõistluste parim punktitooja Raigo Sooär (Tesman)  keskmiselt 28,83 punkti mängus / kokku  346 punkti (põhiturniiril)

Hooaja paremusjärjestus 2014

  1. Tesman
  2. Orissaare Rock
  3. Kihelkonna
  4. BC Käsa
  5. Saare Erek
  6. Pihtla

Turniiri MVP-ks valiti Tesmani mängujuht Rene Kiil.

Kolmepunktiviskevõistluse võitja Alari Hiis (Orissaare Rock)

Meeskondliku viskevõistluse võitja BC Käsa (Indrek Õunpuu, Marek Arge, Argo Pruul)

Meistrivõistluste parim vabaviskaja oli Sander Mets (Tesman) ning parim punktitooja Raigo Sooär (Tesman)

Hooaja paremusjärjestus:

  1. Vesse
  2. BC Käsa
  3. Orissaare Rock
  4. Saare Erek
  5. Tesman
  6. Pihtla

Turniiri MVP-ks valiti Vesse mängujuht Siim Pildre.

Kolmepunktiviskevõistluse võitja Tauno Selberg (Vesse)

Maakonna meistrivõistluste parim vabaviskaja oli Orissaare mängija Alari Hiis ning parim punktitooja Tesmani mängija Raigo Sooär.

Hooaja paremusjärjestus:

  1. BC Käsa
  2. Vesse
  3. Tesman
  4. Orissaare Rock
  5. Saare Erek
  6. Pihtla
  7. SWE 7

Hooaja paremusjärjestus:

  1. Saare Erek
  2. Orissaare Rock
  3. BC Käsa
  4. Tesman
  5. Vesse
  6. Pihtla
  7. BC Gild


Hooaja paremusjärjestus:

1. Vesse
2. BC Gild
3. Tesman
4. BC Käsa
5. Pihtla
6. Orissaare KK Orkaan
7. SK Vesse II

 



Hooaja paremusjärjestus 2009

1.SWE 7
2.BC Käsa
3.Vesse
4.Orissaare
5.Tesman
6.Kihelkonna
7.Pihtla



Hooaja paremusjärjestus 2008

1.SWE 7
2.Vesse
3.BC Käsa
4.Ametikool
5.Orissaare
6.Pihtla
7.Tesman
8.Kuressaare Gümnaasium



Hooaja paremusjärjestus 2006

1.BC Käsa
2.SWE 7
3.Tesman
4.Orissaare
5.Vesse SK
6.Pihtla
7.Ametikool
8.Kaarma
9.SK Vesse



Hooaja paremusjärjestus 2000

1.VESSE
2.TEETORMAJA
3.H.P.K
4.TRÄX
5.BUDWEISER
6.TESMAN
7.PIHTLA
8.SPORDIKOOL
9.KURESSAARE GÜMNAASIUM
10.SALME



Hooaja paremusjärjestus 1999

1.ORISSAARE
2.H.P.K
3.ERA PANK/POLARIS
4.SAARE KALUR
5.KURESSAARE GÜMNAASIUM
6.SUVA
7.SÜG/VESSE/SPORDIKOOL
8.TESMAN
9.PIHTLA
10.SALME



Hooaja paremusjärjestus 1998

1.H.P.K
2.SUVA
3.ERA PANK/POLARIS
4.SAARE KALUR
5.KURESSAARE GÜMNAASIUM
6.ORISSAARE
7.TESMAN
8.SALME
9.VIIKING
10.PIHTLA
11.SÜG



Hooaja paremusjärjestus 1996

1.H.P.K
2.NASVA METALL
3.SUVA
4.HARIDUS
5.KURESSAARE GÜMNAASIUM
6.KET
7.SALME
8.EREK
9.SÜG
10.POLITSEI
11.KAHTLA SK



Hooaja paremusjärjestus 1995

1. ???

2. ???

3. ???

Hooaja paremusjärjestus 1994

1.H.P.K
2.FIKY
3.EKO/ORISSAARE
4.SUVA
5.AUTO/EPT
6.TAARA
7.SÜG
8.EREK
9.ORIGO ESTLAND AB
10.SALME



Hooaja paremusjärjestus 1993

1.METS/ÖSEL FOODS
2.ORISSAARE/EKO
3.H.P.K
4.TÕLLAKUUR
5.TAARA
6.AUTO/EPT
7.EREK
8.SÜG
9.SMK
10.SAARE POLITSEI
11.SALME



Hooaja paremusjärjestus 1986

1.Saare Kalur
2.Saare KEK

Veel osalenud meeskonnad:

EPT
Autobaas nr.11
Riigitöötajad
ETKVL Auto
Kõljala

 
Mõned tulemused hooajast 1986:

27.10.86   Saare KEK - Riigitöötajad       96 - 65
xx.11.86   Saare KEK - Autobaas Nr.11  110 - 64
10.11.86   Saare KEK - ETKVL Auto         58 - 32
15.11.86   Saare KEK - Kõljala                  79 - 45
15.11.86   Saare KEK - EPT                       68 - 59
16.11.86   Saare KEK - Saare Kalur         59 - 71   Finaal



Hooaja paremusjärjestus 1985

1.Saare Kalur
2.STREV (Saare Teede Remondi ja Ehitusvalitsus)
3.Noorus
4.Saare KEK

Kingissepa rajooni korvpalli MV finaalturniir 09.01.85 - 11.01.85

Saare KEK - STREV           57 -90  
Saare KEK - Saare Kalur  31 - 36  (mängiti üks poolaeg)
Saare KEK - Noorus          74 -75  (poolaeg 44-20)

Saare KEK - (Olev Õun, Jaanus Tamkivi, Aivo Aavik, Aivo Närep, Enno Kuldsaar, Viktor Maikov, Andres Evard, Jüri Kasin, Ruts Vares, Tarmo Jõgi)



E T K N R L P
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CramoSaaremaa SpordisõberSuure Töllu Puhkeküla

MTÜ Saaremaa Korvpall

saaremaakorvpall@gmail.com

Made by Studio Seven

oystudioseven@gmail.com

Soovid tähtsamaid uudiseid omale otse e-kirja postkasti?
Registreeri oma e-kirja aadress siin:


PS. Kui soovid oma e-kirja aadressi kustutada meie andmebaasist, siis sisesta see uuesti ülalolevasse lahtrisse ja vajuta "Registreeri.." nuppu.

Ülesse