Cramo E-laube Elektrotherm Silveston Grand Rose Javicar Klotoid Kuressaare Ehitus Eesti Kultuurkapital Kuuper Metskond Saaremaa Lihatööstus Saaremaa Spordiliit S-Link Suure Töllu Puhkeküla Spordikool Tesman

Valdade Korvpall

Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2017 / 3 x 3:

MEHED

  1. KÄRLA
  2. KAARMA
  3. SALME
  4. LÜMANDA
  5. KIHELKONNA

Kärla - Erik Järvalt, Martin Arge, Tomas Śaukstelis, Jürgen Tamm

Kaarma - Andrus Naulainen, Janek Mander, Marko Sooäär, Hendo Väli

Salme - Arli Saar, Sander Suurhans, Reigo Äär, Taavi Tamm

Lümanda - Peeter-Jaak Ait, Kerdo Kärner, Raimond Salong

Kihelkonna - Taavi Aadu Ait, Kalev Nõmm, Karl Lonks, Jürgen Mark Heinmets

 



Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2016 / 3 x 3:

MEHED

  1. PIHTLA
  2. KÄRLA I
  3. KIHELKONNA
  4. LEISI
  5. LÜMANDA
  6. KÄRLA II

Pihtla vald - Riivo Allik, Heikko Jäe, Martin Haug, Heikko Leemet

Kärla - Erik Järvalt, Marek Arge, Mehis Pildre, Mart Mägi

Kihelkonna - Alvar Väli, Karl Lonks, Kalev Nõmm, Josti Samarokov

 



Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2015:

MEHED

  1. KÄRLA
  2. SALME
  3. PIHTLA
  4. KIHELKONNA
  5. KAARMA

Kärla - Marek Arge, Madis Arge, Martin Arge, Erik Järvalt, Urmo Talistu, Mehis Pildre, Timo Jõeäär, M.Rohulaid

Salme - Indrek Õunpuu, Arli Saar, Karli Saar, Argo Pruul, Urmas Rajaver, Kalmer Vinter, Taavi Tamm, Sander Suurhans, Urmas Rajaver, Reigo Äär, Ahti Lepp, Gert Luik

Pihtla - Riivo Allik, Toomas Jalakas, Imre Saar, Martin Haug, Heigo Leemet, Herkki Leemet, Kevin Raev, Kristo Teder



Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2014:

MEHED

  1. LEISI
  2. SALME
  3. KIHELKONNA
  4. KAARMA
  5. KÄRLA
  6. PIHTLA

Leisi - Raigo Sooär, Kristjan Kriis, Karl-Robert Kriis, Ahto Anter, Madis Allik, Taavi Tõnus, Kaarel Koppel, Aivo Laul, Kristjan Lepp, Mairo Rumm, Marko Truumaa

Kihelkonna - Kalle Nõmm, Alvar Väli, Tauno Selberg, Karl Lonks, Tarmo Murd, Johan-Rasmus Teär, Kert Toost, Rainis Loode, Janori Kruusmaa, Magnus Kolk

Salme - Indrek Õunpuu, Arli Saar, Karli Saar, Ahti Lepp, Argo Pruul, Urmas Rajaver, Kalmer Vinter, Taavi Tamm, Sander Suurhans, Margus Rajaver, Gert Lepp, Reigo Äär



Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2013:

MEHED

  1. KIHELKONNA
  2. SALME
  3. KÄRLA
  4. LEISI
  5. PIHTLA
  6. KAARMA

Kihelkonna - Kalle Nõmm, Kalev Nõmm, Alvar Väli, Tauno Selberg, Karl Lonks, Härmo Lambut, Tarmo Murd, Magnus Kolk, Kaarel Nõmm, Mart Kolk

Salme - Indrek Õunpuu, Innar Õunpuu, Arli Saar, Karli Saar, Ahti Lepp, Argo Pruul, Kalmer Vinter, Margus Rajaver, Gert Luik, Illimar Kilter, Jaanis Sepp,

Kärla - Marek Arge, Madis Arge, Martin Arge, Erik Järvalt, Tomas Saukśtelis, Madis Kallas,  Rein Kuusk, Rainer Antsaar, Kaspar Harjus, Urmo Talistu

 



Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2012:

MEHED

  1. LEISI
  2. SALME
  3. KIHELKONNA
  4. KÄRLA
  5. PIHTLA
  6. KAARMA

Leisi - Raigo Sooär, Kristjan Kriis, Karl-Robert Kriis, Ahto Anter, Aivo Laul, Leho Sepp, Mairo Rumm, Marko Truumaa, Juhan Kanemägi, Kristjan Lepp

Kihelkonna - Kalle Nõmm, Kaarel Nõmm, Alvar Väli, Tauno Selberg, Karl Lonks, Kert Toost, Magnus Kolk, Ardo Hiiuväin, Kristo Ivalo, Fred Salumaa

Salme - Indrek Õunpuu, Arli Saar, Karli Saar, Ahti Lepp, Argo Pruul, Kalmer Vinter, Sander Suurhans, Gert Lepp, Jaanis Sepp, Illimar Kilter

 



Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2011:

MEHED

  1. KIHELKONNA
  2. SALME
  3. KÄRLA
  4. LEISI
  5. PIHTLA
  6. KAARMA

Kihelkonna - Kalev Nõmm, Kalle Nõmm, Kaarel Nõmm, Alvar Väli, Härmo Lambut, Tauno Selberg, Karl Lonks, Tarmo Murd, Mart Kolk, Magnus Kolk

Salme - Indrek Õunpuu, Rein Õunpuu, Innar Õunpuu, Arli Saar, Karli Saar, Ahti Lepp, Argo Pruul, Illimar Kilter, Gert Luik, Maikko Mölder, Urmas Rajaver, Jaanis Sepp, Kalmer Vinter, Taavi Tamm

Kärla - Marek Arge, Madis Arge, Martin Arge, Erik Järvalt, Mehis Pildre, Tomas Saukśtelis, Madis Kallas,  Rein Kuusk, Rainer Antsaar, Kaspar Harjus, Urmo Talistu

 

 

 



Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2010:

MEHED

  1. KIHELKONNA
  2. KÄRLA
  3. SALME
  4. LEISI
  5. PIHTLA
  6. VALJALA

Kihelkonna - Kalev Nõmm, Kalle Nõmm, Kaarel Nõmm, Alvar Väli, Kert Toost, Härmo Lambut, Ardo Hiiuväin, Rauno Suurna, Janori Kruusmaa, Tauno Selberg, Karl Lonks

Kärla - Marek Arge, Madis Arge, Martin Arge, Kristjan Arge, Urmo Talistu, Erik Järvalt, Mehis Pildre, Tomas Saukśtelis, Jürgen Tamm, Madis Kallas,  Rein Kuusk, Meelis Teär

Salme - Indrek Õunpuu, Rein Õunpuu, Karli Saar, Ahti Lepp, Argo Pruul, Illimar Kilter, Sander Suurhans, Eerik Aleksejev, Gert Luik, Maikko Mölder, Urmas Rajaver, Kalmer Vinter



Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2009:

MEHED

  1. SALME
  2. ORISSAARE
  3. KÄRLA
  4. KIHELKONNA
  5. KAARMA
  6. LEISI
  7. PIHTLA
  8. MUHU

Salme - Indrek Õunpuu, Arli Saar, Jaanis Sepp, Karli Saar, Taavi Tamm, Marek Saveljev, Ahti Lepp, Argo Pruul, Illimar Kilter, Sander Suurhans, Eerik Aleksejev, Gert Lepp

Orissaare - Andre Kuntsel, Tõnis Paat, Mati Rüütel, Margo Rüütel, Sander Lopato, Paap Uspenski, Alari Hiis, Andri Kiige, Rait Ränk, Martin Kivi, Margo Karu, Madis Raudsik

Kärla - Marek Arge, Martin Arge, Urmo Talistu, Erik Järvalt, Mehis Pildre, Tomas Saukśtelis, Jürgen Tamm, Märtin Rohulaid, Rein Kuusk, Meelis Teär, Ülar Liivas, Rainer Antsaar

 



Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2008:

MEHED

  1. KÄRLA
  2. KIHELKONNA
  3. ORISSAARE
  4. SALME
  5. PIHTLA
  6. KAARMA
  7. MUHU
  8. VALJALA

Kärla - Marek Arge, Madis Arge, Martin Arge, Urmo Talistu, Erik Järvalt, Mehis Pildre, Tomas Saukśtelis, Jürgen Tamm, Märtin Rohulaid, Jaagup Kallas, Rein Kuusk, Meelis Teär

Kihelkonna - Kalev Nõmm, Kalle Nõmm, Andre Lember, Ardo Hiiuväin, Mart Kolk, Tarvi Rohulaid, Taavi Tuum, Tarmo Murd, Janori Kruusmaa, Härmo Lambut, Tauno Selberg, Karl Lonks

Orissaare - Andre Kuntsel, Tõnis Paat, Mati Rüütel, Margo Rüütel, Raul Koppel, Sander Lopato, Paap Uspenski, Märt Riim, Alari Hiis, Andri Kiige



Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2007:

MEHED

  1. ORISSAARE
  2. KÄRLA
  3. KIHELKONNA
  4. SALME
  5. VALJALA
  6. LEISI
  7. PIHTLA
  8. PÖIDE
  9. MUHU

Orissaare - Alari Reinmets, Andre Kuntsel, Tõnis Paat, Mati Rüütel, Margo Rüütel, Karel Kallas, Madis Raudsik, Riido Rautdsik, Sander Lopato, Paap Uspenski, Rait Ränk, Märt Riim

Kärla - Marek Arge, Madis Arge, Kristjan Arge, Urmo Talistu, Erik Järvalt, Mehis Pildre, Tomas Saukśtelis, Meelis Teär, Jürgen Tamm, Martin Rohulaid, Jüri Kuusk

Kihelkonna - Kalev Nõmm, Kalle Nõmm, Andre Lember, Ardo Hiiuväin, Kristo Ivalo, Mart Kolk, Tarvi Rohulaid, Taavi Tuum, Rauno Suurna, Tarmo Murd, Janori Kruusmaa

 

 



Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2006

MEHED

  1. SALME
  2. KÄRLA
  3. PIHTLA
  4. ORISSAARE
  5. LEISI
  6. VALJALA
  7. KIHELKONNA
  8. MUHU

Salme - Indrek Õunpuu, Innar Õunpuu, Rein Õunpuu, Kalmer Vinter, Arli Saar, Marek Saveljev, Jaanis Sepp, Karli Saar, Urmas Rajaver, Meelis Ränk, Taavi Tamm,

Kärla - Marek Arge, Madis Arge, Kristjan Arge, Marco Kesküll, Urmo Talistu, Erik Järvalt, Mehis Pildre, Tomas Saukśtelis, Meelis Teär, Jürgen Tamm

Pihtla - Rainer Antsaar, Ahti Antsaar, Gabriel Sepp, Andu Lõhmus, Kristo Teder, Urmet Aru, Toomas Jalakas, Hendo Väli, Imre Saar, Sven Issajev, Rain Tiirik, Peep Lõhmus

NAISED

  1. KIHELKONNA
  2. ORISSAARE
  3. PÖIDE
  4. KÄRLA

Kihelkonna - Monica Kallas, Miina Kallas, Liise Kallas, Merle Lindmets, Raja Gumanenko, Marju Selberg, Siret Lepik, Sveta Lepik, Mari Laanekivi, Triiv Õige

Orissaare - Sirli Viil, Aurika Vaho, Liina Lember, Elo Lember, Riina Riisik, Aina Sepp, Reine Väli, Krista Riik,

Pöide - Annika Alas, Lea Laht, Elje Kula, Maire Käärid, Signe Kurvits, Õnne Alas

Kärla - Janne Järvalt, Riine Mikus, Maare Lindmets, Kaidi Kask, Kadri Pajumaa, Elerin Eller, Age Õun, Maret Arge

 



Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2005:

  1. SALME
  2. KÄRLA
  3. ORISSAARE
  4. PIHTLA
  5. KIHELKONNA
  6. LEISI
  7. KAARMA
  8. VALJALA
  9. MUHU

Kärla - Marek Arge, Madis Arge, Kristjan Arge, Urmo Talistu, Erik Järvalt, Rein Kuusk, Mehis Pildre, Märtin Rohulaid, Meelis Teär, Jürgen Tamm

Salme - Indrek Õunpuu, Innar Õunpuu, Kalmer Vinter, Arli Saar, Marek Saveljev, Argo Pruul, Ahti Lepp, Maiko Mölder, Taavi Tamm, Karli Saar, Urmas Rajaver, Margus Rajaver

Orissaare - Alari Reinmets, Andre Kuntsel, Tõnis Paat, Mati Rüütel, Karl Link, Raul Koppel, Karel Kallas, Janis Hundt, Riido Raudsik, Sander Lopato, Paap Uspenski, Rait Ränk



Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2004:

  1. SALME
  2. PIHTLA
  3. ORISSAARE
  4. KÄRLA
  5. KAARMA
  6. VALJALA
  7. MUHU

Salme - Rein Õunpuu, Indrek Õunpuu, Kalmer Vinter, Arli Saar, Marek Saveljev, Taavi Tamm, Argo Pruul, Ahti Lepp, Jaanis Sepp, Urmas Rajaver

Pihtla - Riivo Allik, Rainer Antsaar, Gabriel Sepp, Andu Lõhmus, Kristo Teder, Urmet Aru, Toomas Jalakas, Hendo Väli, Tõnu Teder, Imre Saar, Aare Lõhmus, Tom Õunapuu

Orissaare - Alari Reinmets, Andre Kuntsel, Margo Karu, Mati Rüütel, Karl Link, Raul Koppel, Karel Kallas, Janis Hundt, Kristo Sülla, Andro Reimal, Rait Ränk



Valdade meistrivõistluste paremusjärjestus 2003:

  1. KÄRLA
  2. SALME
  3. PIHTLA
  4. LEISI
  5. KAARMA
  6. ORISSAARE
  7. LAIMJALA
  8. VALJALA

Kärla - Marek Arge, Madis Arge, Kristjan Arge, Marco Kesküll, Urmo Talistu, Erik Järvalt, Kaspar Harjus, Rein Kuusk, Maehis Pildre, Märtin Rohulaid, Aron Põld, Karli Uus

Salme - Rein Õunpuu, Indrek Õunpuu, Innar Õunpuu, Kalmer Vinter, Arli Saar, Marek Saveljev, Argo Pruul, Ahti Lepp, Maiko Mölder, Meelis Ränk

Pihtla - Riivo Allik, Rainer Antsaar, Jüri Kaju, Andu Lõhmus, Kristo Teder, Urmet Aru, Toomas Jalakas, Hendo Väli, Tõnu Teder, Imre Saar, Aare Lõhmus, Tom Õunapuu

 



E T K N R L P
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CramoSaaremaa SpordisõberSuure Töllu Puhkeküla

MTÜ Saaremaa Korvpall

saaremaakorvpall@gmail.com

Made by Studio Seven

oystudioseven@gmail.com

Soovid tähtsamaid uudiseid omale otse e-kirja postkasti?
Registreeri oma e-kirja aadress siin:


PS. Kui soovid oma e-kirja aadressi kustutada meie andmebaasist, siis sisesta see uuesti ülalolevasse lahtrisse ja vajuta "Registreeri.." nuppu.

Ülesse