Cramo E-laube Elektrotherm Silveston Grand Rose Javicar Klotoid Kuressaare Ehitus Eesti Kultuurkapital Kuuper Metskond Saaremaa Lihatööstus Saaremaa Spordiliit S-Link Suure Töllu Puhkeküla Spordikool Tesman

Tänavakorvpall

Mehed (kokku 9 meeskonda)

  1. SATS - Taavi Ilmjärv, Ats Pildre, Siim Pildre, Siim Hiie
  2. ORISSAARE - Markus Metsala, Alari Hiis, Gert Kaldmäe, Raul Koppel
  3. FOKKERS - Janek Mander, Sander Mets, Andrus Naulainen, Raiko Ustel
  4. KORTEK RE - Raigo Sooär, Kaarel koppel, Arli Saar, Ott Tuisk

          Meeste MVP - Siim Pildre

Seeniorid 40+ (kokku 4 meeskonda)

  1. PIHTLA 1 - Riivo Allik, Ahti Niitsoo, Kristjan Koppel, Andres Meisterson,Toomas Jalakas
  2. SK SIHI - Rainer Antsaar, Hendo Väli, Veigo Väli, Kaupo Laanes
  3. STOKKER / TESMAN - Marko Nelis, Tõnis Leppik, Siim Hinsberg
  4. PIHTLA 2 - Antti Aru, Tarmo Jäe, Valeri Kaljuste, Siim Esko

Seeniorite MVP - Rainer Antsaar
 

Noored U-12  (kokku 8 meeskonda)

  1. NOORED NELISED - Tanel Nelis, Mihkel Nelis, Kaur Nelis, Glen Paas
  2. ORISSAARE 1 - Rasmus Olop, Rasmus Tambur, Timo Tänav
  3. ORISSAARE 2 - Andri Truumees, Ardi Kald, Karl-Hendrik Mäeots
  4. ORISSAARE 3 - Oskar Maripuu, Tanel Kreem, Egert Tambur

 



Mehed (kokku 7 meeskonda)

  1. SILVESTON - Mario Paiste, Raigo Sooär, Rene Kiil, Mart Kõrgessaar
  2. FOKKERS - Janek Mander, Sander Mets, Mehis Pildre, Erik Järvalt
  3. MTM - Mihkel Lember, Mihkel Köbin, Tauri Arnus
  4. JMK
  5. TSJ
  6. KMC
  7. LÜMANDA

          Meeste MVP - Mario Paiste

Seeniorid 40+ (kokku 3 meeskonda)

  1. TESMAN - Lembit Soe, Marko Nelis, Tõnis Leppik, Meelis Villsaar
  2. PIHTLA 1 - Riivo Allik, Toomas Jalakas, Andres Meisterson, Marco Kesküll
  3. PIHTLA 2 - Antti Aru, Tarmo Jäe, Andu Lõhmus, Rainer Antsaar

Seeniorite MVP - Marko Nelis
 

Noored -17 (kokku 2 meeskonda)

  1. KMC - Karl -Kustav Kuning, Mart Truu, Cristo Prostang
  2. Noored Nelised - Mihkel Nelis, Tanel Nelis, Glen Paas, Gevin Paas

Noored -17 MVP - Glen Paas

Mehed (kokku 10 meeskonda)

  1. SILVESTON - Mario Paiste, Raigo Sooär, Rene Kiil, Indrek Õunpuu
  2. FOKKERS - Janek Mander, Sander Mets, Mehis Pildre, Mart Kõrgesaar
  3. TRIPLE THREAT - Tauno Selberg, Alvar Väli, Siim Pildre, Karl Gustav Kuning

          Meeste MVP - Indrek Õunpuu

Seeniorid 40+ (kokku 4 meeskonda)

  1. TESMAN - Lembit Soe, Marko Nelis, Tõnis Leppik, Kristjan Leedo
  2. PIHTLA 1 - Riivo Allik, Toomas Jalakas, Andres Meisterson, Marco Kesküll 
  3. SK SIHI - Rainer Antsaar, Hendo Väli, Veigo Väli, Ando Pulk
  4. PIHTLA 2 - Antti Aru, Tarmo Jäe, Valeri Kaljuste, Kaupo Laanes

Seeniorite MVP - Kristjan Leedo
 

Noored -17 (kokku 4 meeskonda)

  1. BC VESSE Patsutajad - Robin Mäetalu, Karl -Kustav Kuning, Mart Truu
  2. ORISSAARE - Eero Heinsalu, Elari Rei, Tarmo Väli
  3. MSPC - Tauri Põldema, Kert Mandel, Ago Oll

Noored -17 MVP - Robin Mäetalu


 



Mehed (kokku 12 meeskonda)

  1. SILVESTON - Mario Paiste, Raigo Sooär, Rene Kiil, Janis Vahter
  2. FOKKERS - Janek Mander, Sander Mets, Janno Piht, Mart Kõrgesaar
  3. HAKUNA MATATA - Taavi Tõnus, Mikko Laugen, Taavi Ilmjärv, Tauno Selberg
  4. KÄRBSED - Arli Saar, Marek Arge, Madis Arge, Erkó East

          Meeste MVP -  Mario Paiste

Seeniorid 40+ (kokku 4 meeskonda)

  1. PIHTLA 1 - Riivo Allik, Toomas Jalakas, Andres Meisterson, Marco Kesküll
  2. TESMAN - Lembit Soe, Marko Nelis, Tõnis Leppik, Priit Vatsfeldt
  3. SK SIHI - Rainer Antsaar, Hendo Väli, Kaupo Laanes
  4. PIHTLA 2 - Antti Aru, Tarmo Jäe, Valeri Kaljuste

Seeniorite MVP - Toomas Jalakas
 

Noored -17 (kokku 3 meeskonda)

  1. VESSE - Tormi Niits, Robin Mäetalu, Karl -Kustav Kuning
  2. PÖIDE -
  3. VESSE/ROSINAPÄTS - Patrick Lomp, Mart Truu, Cristo Prostang

Noored -17 MVP - Tormi Niits



Mehed (kokku 15 meeskonda)

  1. SILVESTON - Mario Paiste, Raigo Sooär, Rene Kiil, Andre Paiste
  2. FOKKERS - Hannes Sepp, Janek Mander, Sander Mets, Raiko Ustel
  3. KOIDU TÄNAVA POISID - Mart Kõrgesaar, Ats Pildre, Siim Pildre, Alvar Väli

          Meeste MVP -  Mario Paiste

 

Seeniorid 40+ (kokku 4 meeskonda)

  1. TELE 2 SMART/HPK - Lembit Soe, Marko Nelis, Tõnis Leppik, Priit Vatsfeldt
  2. PIHTLA - Riivo Allik, Toomas Jalakas, Andres Meisterson, Tarmo Jäe
  3. SK SIHI - Rainer Antsaar, Hendo Väli, Kaupo Laanes, Allan Niils
  4. SO3K - Andu Lõhmus, Toivo Armuand, Jaanus Vaga, Jüri Suluste

Seeniorite MVP - Priit Vatsfeldt
 

Noored -17 (kokku 5 meeskonda)

  1. ORISSAARE - Gerd Kaldmäe, Markus Metsala, Kristjan Rannaäär, Elari Rei
  2. BC HALL OF LAME - Robin Mäetalu, Karl Kustav Kuning, Kert Mandel
  3. KIHELKONNA - Johan-Rasmus Teär, Karmo-Ummar Rander, Jürgen-Mark Heinmets, Johan-Erik Levertrand

Noored -17 MVP - Markus Metsala

 



Mehed (kokku 13 meeskonda)

  1. SILVESTON - Mario Paiste, Raigo Sooär, Rene Kiil, Kalmer Vinter
  2. BC KÄSA - Indrek Kajupank, Taavi Mets, Marek Arge, Urmo Talistu
  3. KALEV - Kristo Teder, Egert Väinaste, Taavi Tõnus, Madis Allik

          Meeste MVP -  Mario Paiste

 

Seeniorid 40+ (kokku 3 meeskonda)

  1. PIHTLA - Toomas Jalakas, Hendo Väli, Kaupo Laanes, Marco Kesküll
  2. TELE 2 SMART- Marko Nelis, Tõnis Leppik, Siim Hinsberg, Antti Aru
  3. SO3K - Andu Lõhmus, Toivo Armuand, Jaanus Vaga, Aivo Aavik

Seeniorite MVP - Marco Kesküll
 

Noored -14 (kokku 2 meeskonda)

  1. BC SOPSTI - Taavi Sink, Martin Priske, Hans-Olavi Vaher
  2. BC TANK - Johannes Rooso, Jako Luik, Kevin Kuusk

 



Mehed

  1. MÄNDJALA KÄMPING - Mario Paiste, Raigo Sooär, Siim Hiie, Ats Pildre
  2. PICK & ROLL - Rene Kiil, Janar Rahumeel, Indrek Õunpuu, Kaarel Koppel
  3. LEISI - Marko Nelis, Alar Sõnajalg, Tõnis Leppik, Marko Mägi
  4. ELERING - Martin Haug, Mihkel Lember, Tauri Arnus, Reigo Haug

5 - 8 THE SNAKE BROTHERS - Taavi Tõnus, Taavi Ilmjärv, Rauno Suurna, Tauno Selberg

         NICEKOND - Härmo Lambut, Tarmo Antson, Märt Riim

         PÕLLU ALEVI SPARTAK - Raiko Ustel, Andrus Naulainen, Erkki Odrest, Kevin Kaljumäe

         SK SIHI  - Rainer Antsaar, Andri Kasela, Meelis Tursk, Toomas Jalakas

9 - 14 HETKE LIIDER - Alvar Lonks, Mihkel Mölder, Mikko Laugen

           SEVERSKY - Priit Sõmmer, Heikko Jäe, Priidik Vapper, Enriko Laanemäe

           LÜMANDA - Peeter-Jaak Ait, Raimond Salong, Tiit Juulik, Alar Kaal

           SILVESTON VOLLEYBALL TEAM - Sander Mets, Hannes Sepp, Janek Mander, Mehis Pildre

           BC GILD - Mihkel Kõrgesaar, Holger Part, Jürgen Part

           AG / BC KÄSA - Marek Arge, Erik Järvalt, Urmo Talistu, Toomas Saukśtelis

          Meeste MVP -  Mario Paiste

Seeniorid

  1. PIHTLA - Toomas Jalakas, Marco Kesküll, Hendo Väli, Aare Lõhmus
  2. TESMAN 40+ - Marko Nelis, Alar Sõnajalg, Tõnis Leppik, Siim Hinsberg
  3. SO3K - Andu Lõhmus, Toivo Armuand, Jaanus Vaga, Raivo Kaseorg
  4. VESSE - Jaanus Põlluäär, Tõnu Teder, Avo Tasa

Seeniorite MVP - Marco Kesküll
 

Noored 15- 17

  1. SNAIPRID - Alvar Väli, Mihkel Kõbin, Joonas Jõgi
  2. SWE 7 JUNIORS - Kevin Kaljumäe, Siim Pildre, Edgar Vanin

Noored 15-17 MVP - Mihkel Kõbin

Noored -14

  1. ORISSAARE ROOKIES - Romet Room, Tormi Niits, Markus Metsala
  2. KURESSAARE HEAT - Robin Mäetalu, Karl-Kustav Kuning, Artur Leivategija, Kaarel Ernits
  3. BC SOPSTI - Taavi Sink, Martin Priske, Alexander Sannik
  4. SÜG - Karl-Martin Kuusk, Kaspar Kivi, Oskar Kivi

Noored -14 MVP - Romet Room



Mehed

1. BC KÄSA - Indrek Kajupank, Marek Arge, Erik Järvalt, Janek Liivas
2. SAAREPUHKUS - Raigo Sooär, Mario Paiste, Mart Kõrgesaar, Rauno Suurna
3. WANAKA WIZARDS - Sander Mets, Taavi Tõnus, Janek Mander, Madis Allik
4. LEISI - Marko Nelis, Alar Sõnajalg, Tõnis Leppik, Siim Hinsberg
5. BC KÄSA II - Kaarel Koppel, Mehis Pildre, Urmo Talistu, Ats Pildre
6. BC GILD - Mihkel Kõrgesaar, Jörgen Part, Joosep Tõnus
7. STK/SAKU I - Herkki Leemet, Priidik Vapper, Taavi Ilmjärv
8. K.A.S.I.N - Allar Raamat, Mikk Tasa, Karli Kasin, Sander Proos
9. SK SIHI - Rainer Antsaar, Veigo Väli, Hendo Väli, Kaupo Laanes
10. HETKE LIIDER - Mikko Laugen, Alvar Lonks, Mihkel Mölder
11. STK/SAKU II - Mantas Paliukas, Priit Sõmmer, Joonatan Usin
12. TESMAN - Kristjan Koppel, Tomas Saukstelis, Andres Jakimenko

Meeste MVP Indrek Kajupank

Seeniorid

1. LEISI - Marko Nelis, Alar Sõnajalg, Raido Kaseorg, Kalmar Suuster
2. SO3K - Andu Lõhmus, Jaanus Vaga, Toivo Armuand, Avo Levisto
2. SWE 7 SEENIORID - Jaanus Põlluäär, Tõnu Teder, Lev Kaljumäe, Meelis Kaubi

Seeniorite MVP Alar Sõnajalg

Naised

1. KALAKÄSI - Siisike Lehtsi, Larissa Sannik, Käthe Pihlak, Kaili Adamson, Dagmar Reinumägi

Naiste MVP Siisike Lehtsi

Noored 15-17

1. TAHAKS VÕITA - Siim Pildre, Andri Altmäe, Kim-Patrick Nõukas
2. SWE 7 JUNIORS - Kevin Kaljumäe, Alvar Väli, Mikk-Andres Altrof, Edgar Vanin

Noorte MVP Siim Pildre



2009 hooaja paremusjärjestus:



Mehed

1.SAAREPUHKUS - Raigo Sooär, Mario Paiste, Mart Kõrgessaar, Kristo Teder
2.LEISI - Marko Nelis, Priit Vatsfeldt, Alar Sõnajalg
3.AG - Riivo Allik, Siim Hiie, Erik Järvalt, Enriko Laanemäe

Seeniorid 40+

1.SO3K - Andu Lõhmus, Toivo Armuand, Tarmo Jäe
2.SWE 7 SEENIORID - Lev Kaljumäe, Avo Tasa, Jaanus Põlluäär, Anton Teras

Noored -15 aastat

1.SWE 7 JUUNIORID - Mihkel Kõbin, Kevin Kaljumäe, Edgar Vanin, Siim Pildre
2.ORKAAN 1 - Martin Kivi, Johannes Johanson, Ülar Tiitma
3.ORKAAN 2 - Kaur Ükskask, Gert Kaldmäe, Mehis Tambu

Noored 16-17 aastat

1.TEAM USA - Mihkel Lember, Tauri Arnus, Artur Rihvk
2.ORISSAARE - Härmo Lambut, Alari Hiis, Alo Oll
3.18 - Maikel Lätt, Robert Võeras, Kaur Järvpõld, Kennet Sullokatko

 



2008 hooaja paremusjärjestus:


Mehed

1.SAAREPUHKUS - Raigo Sooär, Mario Paiste, Mart Kõrgessaar
2.ANDEKAD - Taavi Tõnus, Ats Pildre, Mihkel Kõrgessaar
3.WINNIPEG PAKETS - Mati Rüütel, Tõnis Paat, Margo Karu

Seeniorid 40+

1.TESMAN - Lembit Soe, Marco Keskküll, Tarmo Jäe, Andu Lõhmus
2.SAARE MAAVALITSUS - Mati Mäetalu, Meelis Kaubi, Avo Levisto
3.SO3K - Toomas Silluste, Valeri Kaljuste, Toivo Armuand, Anton Teras

Noored 93-94

1.ORKAAN 1 - Martin Kivi, Alo Oll, Ülar Tiitma, Johannes Johanson
2.PALLIPOISID - Teet Varik, Siim Pildre, Mihkel Kõbin
3.ORKAAN 2 - Kaupo Nõgu, Priit Alas, Gert Kaldmäe

Noored 90

1.MULLET - Sander Lopato, Paap Uspesnki, Märt Riim
2.3 BASKETEERS - Härmo Lambut, Karl Lonks, Kaarel Nõmm
3.USA - Mihkel Lember, Tauri Arnus, Artur Rihvk, Martin Kaasen

 



Hooaja 2007 paremusjärjestus:


Mehed

1.SAARE KEK - Rainer Antsaar, Toomas Jalakas, Imre Saar, Ahti Antsaar
2.AMARILLO - Mario Paiste, Rauno Suurna, Taavi Tõnus, Mart Tarkin
3.HELLAS - Riivo Allik, Siim Hiie, Karel Miil, Indrek Õunpuu

Noored

1.MULLET - Sander Lopato, Märt Riim, Paap Uspenski
2.PUNAMÜTSIKESED - Tõnis Ustal, Joonas Russak, Mait Küttis
3.BC KUKED - Joosep Tõnus, Mikk Arro, Kristjan Maalt


25. augstil kogunesid aktiivsed korvpallisõbrad Kuressaare Raiekivi säärele, et selgitada välja ametlikult I Saaremaa Tänavakorvpalli meister. Osales kokku 14 võistkonda, 10 meeskonda ja 4 poeglaste võistkonda.
Meeskonnad jagati kahte alagruppi ja mõlema alagrupi 2 paremat teami pääsesid poolfinaal mängudele. Tuliste ja tuuliste lahingute kiuste suutsid oma paremuse lõpuks maksma panna ja meistriks tulla SAARE KEK-i meeskond kooseisus Imre Saar, Toomas Jalaks, Rainer Antsaar ja Ahti Antsaar. Teise koha saavutas Amarillo (Rauno Suurna, Mario Paiste, Taavi Tõnus, Mart Tarkin) ja kolmandaks HELLAS (Karel Miil, Siim Hiie, Riivo Allik, Indrek Õunpuu). Poeglaste turniiril mängisid kõik teamid omavahel korra läbi ja lõpuks saavutas meistritiitli võistkond MULLET kooseisus Paap Uspenski, Märt Riim ja Sander Lopato. Teisele kohale tulid PUNAMÜTSIKESED (Tõnis Ustal, Joonas Russak, Mati Küttis). Kolmandaks BC KUKED (Joosep Tõnus, Mikk Arro, Kristjan Maalt). Samuti valiti turniiri PARIMAD mängijad, meestest sai MVP-ks Imre Saar ja noormeeste MVP Sander Lopato.

Korraldajad tänavad kõiki mängijaid, sponsoreid, abilisi, kohtunikke, publikut, Kuressaare Linnavalitsust, auhindadega toetasid Saku Õlletehas ja Coca-Cola Eestil AS. Kohtumiseni 2008 aasta suvel, mil selgitame välja uued maakonna meistrid tänavakorvpallis!

 



E T K N R L P
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CramoSaaremaa SpordisõberSuure Töllu Puhkeküla

MTÜ Saaremaa Korvpall

saaremaakorvpall@gmail.com

Made by Studio Seven

oystudioseven@gmail.com

Soovid tähtsamaid uudiseid omale otse e-kirja postkasti?
Registreeri oma e-kirja aadress siin:


PS. Kui soovid oma e-kirja aadressi kustutada meie andmebaasist, siis sisesta see uuesti ülalolevasse lahtrisse ja vajuta "Registreeri.." nuppu.

Ülesse